Топ производи
Е-информатор

Nature Essential - Глукоманан 500 mg - ( 50 таблети)

Супер ефикасно средство за контрола на апетитот и слабеење. Го пополнува волуменот во стомакот и брзо ве прави сити. Го намалува холестеролот и триглицеридите,го успорува ослободувањето на шеќер и го подобрува варењето на храната.
Производител: Nature Essential
479,00 ден.

Skopje

Veles

Kumanovo

Strumica

Gevgelija

Radovis

Kavadarci

Krusevo

Kriva Palanka

Kicevo

Probistip

M.Brod

Stip

Gostivar

Tetovo

Negotino

Struga

Debar

КОЧАНИ

Св.Николе

Prilep

Bitola

Ohrid

Со овој производ ќе добиете 47 наградни поени. (47,00 ден.).

Нарачки на телефон: (+389)(2)3218821

Тегоби
Корисните кои го нарачаа овој производ истотака нарачаа

Shitake Nature Essential- Шитаке 350 мг - ( 50 таблети )

Долговечноста на Јапонците и доброто здравје се должи на нивнaта исхрана која редовно содржи Шитаке перурка. Оваа печурка е позната по тоа што го штити организмот од вирусни и бактериски инфекции преку подобрување на имунитетот. Исто така одлично влијае на намалување на количеството на лошиот холестерол.
299,00 ден.

NATURE ESSENTIAL - Ресвератрол 500 мг - ( 50 таблети)

Моќен антиоксиданс кој го подмладува организмот, го штити срцето од кардиоваскуларни заболувања, ја обновува ДНК – та, го намалува нивото на холестеролот, триглицеридите и ги чисти крвните садови. Тајниот еликсир на французите за добро здравје и витка линија.
359,00 ден.

NATURE ESSENTIAL - Артичока 350 мг - ( 50 капсули)

Го намалува нивото на холестеролот, липидите и шеќерот. Го забрзува метаболизмот и помага во слабеењето и целулитните третмани.
289,00 ден.